Makrosum CRM

Makrosum CRM ile başarı çok kolay… Zaten gerçekleştirdiğiniz tüm operasyonlarınızı ekstra zaman kaybetmeden aynı şekilde yapmaya devam edin. Maksorum CRM işinize verim katsın. Müşteri ve İlgili Kişi verilerinizi tek bir sistem üzerinden yönetin. 360° görünüm ile müşterilerinizin tüm verilerine tek ekran üzerinden erişin.

İletişim/Whatsap : 0 850 562 6162
Bakmak ile Görmek Farklıdır.

E-Ticaret, Front-Desk, ERP veya direkt CRM üzerinden topladığınız siparişlerinizin yönetimi iş akışlarınıza göre özelleştirin. Sipariş sonrası sevkiyat yöntemlerinizi belirleyin ve aşamaları izleyin.

Müşterilere özel kampanyanlar kurgulayın, Puan Kazanma-Harcama kartlarını CRM’de tutun. Davranışlarını gözlemleyin, değer segmentasyon verilerinizi, Churn analizlerinizi oluşturun.

Twitter, Facebook, sikayetvar.com gibi sosyal mecraları ve basın bültenlerini ister geliştirdiğimiz yazılım üzerinden, ister CRM üzerinden takip edin. Kurumunuz ile ilgili iletileri yakalayın ve raporlayın.

Kusursuz Entegrasyon

ERP – Muhasebe sistemleri ile entegasyon sağlanarak, müşteri özet finansal verilerinize CRM içerisinden erişin, satış süreçlerinizde değerlendirin. CRM üzerinden gerçekleşen satış işlemlerini Makrosum-ERP sisteminize veya LOGO-VEGA-MİKRO Muhasebe programlarınıza aktarın.

Makrosum E-Ticaret siteniz ve portallarınız üzerinden gelen istek, öneri, şikayet taleplerini toplayın ve Talep Yönetim iş akışlarınıza otomatik dahil edin. Makrosum E-Ticaret ortamlarınıza, Makrosum CRM üzerinde hazırlanan kampanya içeriklerinizi iletin.

Makrosum CRM üzerinde tanımladığınız kampanyaların kasa veya kiosk sistemlerinize iletilmesini ve işletilmesini sağlayın. Kasada tanımlı ürün ve ürün gruplarınızı Makrosum CRM içerisine alın, kampanya süreçleriniz içerisinde kullanın.

Ekrangörüntüleri

Sık Sorulan Sorular

Soru 1

Cevap alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak.

Soru 2

Cevap alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak.

Soru 3

Cevap alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak.
Tanıtım Videosu

Makrosum Çözümler dünyasında mutlaka sizin için de bir çözüm vardır. Makrosum CRM Sistemi ve diğer çözümlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz, tanıtım videomuzu inceleyebilirsiniz.

Fiyat seçenekleri

BİZE ULAŞIN