Makrosum Saha Satış Otomasyonu

İşleriniz büyüyor, üretiminiz ya da satışınız artıyor mu? Artık saha ekipleriniz var, sahada onlarca aracınız, onlarca araç dolusu malınız ve onlarca plasiyeriniz var.

İşlerin büyümesi güzel haber, ancak diğer yandan anlık olarak sahadaki tüm operasyonunuzu görmek, kontrol etmek ve ölçümlemek istiyorsunuz.

Çünkü kural basit; ölçmediğinizi yönetemezsiniz.

İletişim/Whatsap : 0 850 562 6162
Gücünüze Güç Katın

Makrosum Saha Satış Otomasyonu ile saha gücünüzü en etkin ve verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir mobil saha satış otomasyonudur. Mobil cihaz yazılımı, saha satış yönetimi yazılımı, Makrosum Depo Otomasyonu ve ön muhasebe yazılımı olmak üzere dört farklı yazılımın bileşkesidir ve tek yazılımla hem ön muhasebenizi yönetebilir, hem saha satış gücünüzü en doğru şekilde yönetebilir, hem deponuzu gerçek anlamda takip edebilirsiniz.

Ön muhasebe olarak kullanmayıp, var olan muhasebe yazılımına entegre de edilebilen Makrosum Saha Satış Otomasyonu’nun bu anlamdaki en büyük avantajı herhangi bir önmuhasebe programına bağımlılığının olmamasıdır.

12 Yıllık Deneyim

Makrosum Saha Satış Otomasyonu ile ofiste zaten kolaylıkla yaptığınız tüm işlemleri sahada da yapabilme gücüne sahipsiniz. Fatura, Çek-Senet, İrsaliye, Sipariş, Tahsilat, Rut Takibi, Araç Takibi, Araç Stoku Takibi, Merkez Stok Görüntüleme kullanıcı tanımlı dilediğiniz kadar rapor…

Peki bu saha satış otomasyonu teknolojilerini, bu denli ileri düzey bir altyapıyı kurmak için mutlaka 500-1000 araçlık filolar mı olmak gerekiyor? Ya da çok büyük şirketlerin yapabileceği yatırımlar mı bunlar?

Evet, biliyoruz, birçok şirketin kendi ana işine bile yatırım yapamadığı bir dönemde, sizi geleceğe taşıyacak, işinizi kolaylaştıracak, sistematik hale getirecek bir sisteme yatırım yapmak kolay iş değil. Bu yüzden Makrosum Saha Satış Otomasyonu, 12 yıllık deneyimi ile yatırımınızı hem en uygun fiyatlarla hem de en uygun ödeme koşullarıyla anahtar teslim şekilde kuruluyor ve kullanımınıza sunuluyor.

El Terminalleri

Makrosum Saha Satış Otomasyonu, Windows CE ve Windows Mobile işletim sistemi tüm el terminallerinde, ios veya android işletim sistemli tüm tabletlerde ve hatta cep telefonlarında bile çalışabilen esnek ve platformdan bağımsız bir yazılımdır.

ETA, Logo, Netsis gibi yazılımlarla online entegrasyonu bulunan Makrosum Saha Satış Otomasyonu, kurulum sırasında mevcut muhasebe programınızdaki tüm geçmiş verilerin güncel şekilde sisteme aktarılmasını da sağlıyor.

Şimdi ilk adımı atıp, bize ulaşın, geri kalanı Makrosum Saha Satış Otomasyonu’na bırakın.

Sık sorulan sorular

Soru 1

Cevap alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak.

Soru 2

Cevap alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak.

Soru 3

Cevap alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak alanı olacak.
Tanıtım Videosu

Makrosum Çözümler dünyasında mutlaka sizin için de bir çözüm vardır. Makrosum Saha Satış Sistemi ve diğer çözümlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz, tanıtım videomuzu inceleyebilirsiniz.

Fiyat seçenekleri

BİZE ULAŞIN